TIEŠSAISTES (ZOOM) STUNDU SARAKSTS
08.11. - 13.11.
4. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Latviešu valoda | Mūzika | Latviešu valoda | ||
10:00- 10:40 | Vizuālā māksla | Sports un veselība | |||
10:50- 11:30 | Latviešu valoda | ||||
11:40- 12:20 | Matemātika | Matemātika | |||
12:40- 13:20 | Datorika | Dabaszinības | Latviešu valoda | ||
13:25- 14:05 | Soc.zin. un vēsture | Angļu valoda | Matemātika | Krievu valoda | |
14:10- 14:50 |
5. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Matemātika | Dizains un tehn. | Matemātika | ||
10:00- 10:40 | Vizuālā māksla | Mūzika | Matemātika | Sports un veselība | |
10:50- 11:30 | Angļu valoda | Dabaszinības | |||
11:40- 12:20 | Soc.zin. un vēsture | Latviešu valoda | Krievu valoda | Klases stunda | |
12:40- 13:20 | Datorika | ||||
13:25- 14:05 | Literatūra | Latviešu valoda | |||
14:10- 14:50 |
6. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Angļu valoda | Literatūra | |||
10:00- 10:40 | Pasaules/Latvijas vēsture | Latviešu valoda | |||
10:50- 11:30 | Informātika | Mūzika | Dabaszinības | Matemātika | Sports |
11:40- 12:20 | Latviešu valoda | Soc.zin./Viz.m. | |||
12:40- 13:20 | Klases stunda | Krievu valoda | |||
13:25- 14:05 | Matemātika | Mājturība un tehn. | Matemātika | ||
14:10- 14:50 |
7. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Literatūra | Latviešu valoda | Sociālās zinības | ||
10:00- 10:40 | Matemātika | Inženierzinības | Krievu valoda | ||
10:50- 11:30 | Dizains un tehn. | Angļu valoda | Klases stunda | ||
11:40- 12:20 | Datorika | Matemātika | Sports un veselība | ||
12:40- 13:20 | Latvijas un pasaules vēsture | Angļu valoda | Vizuālā māksla | ||
13:25- 14:05 | Ģeogrāfija | Mūzika | Bioloģija | Matemātika | |
14:10- 14:50 | Latviešu valoda |
8. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Ķīmija | Ģeogrāfija | Sociālās zinības | ||
10:00- 10:40 | Latviešu valoda | Dizains un tehn. | Matemātika | ||
10:50- 11:30 | Literatūra | Matemātika | Krievu valoda | ||
11:40- 12:20 | Matemātika | Mūzika | Vizuālā māksla | ||
12:40- 13:20 | Bioloģija | Fizika | Angļu valoda | Sports un veselība | |
13:25- 14:05 | Datorika | Latviešu valoda | Klases stunda | ||
14:10- 14:50 | Latvijas un pasaules vēsture | Angļu valoda |
9. klase | |||||
PIRMDIENA | OTRDIENA | TREŠDIENA | CETURTDIENA | PIEKTDIENA | |
09:10- 09:50 | Pasaules vēsture | Matemātika | Krievu valoda | ||
10:00- 10:40 | Matemātika | Angļu valoda | Angļu valoda | ||
10:50- 11:30 | Latvijas vēsture | Matemātika | Literatūra | Vizuālā māklsa/Klases stunda | |
11:40- 12:20 | Ķīmija | Latviešu valoda | Bioloģija | ||
12:40- 13:20 | Fizika | Sociālās zinības | Sports | ||
13:25- 14:05 | Mājturības un tehn. | | |||
14:10- 14:50 | Latviešu valoda | Mūzika | Ģeogrāfija | Krievu valoda |