Projektu nedēļas 1. diena
Šā gada ekoskolas tēma ir "Mežs", tāpēc projektu nedēļai arī izvēlējāmies tēmu "Mežs". Pirmdien, 27. maijā 1.-4.klašu skolēni devās Vaives pagasta Rāmuļu bibliotēkas "Bērnu žūrijas" organizētajā ekskursijā uz Vējiņu pazemes ezeriem Straupes pagastā un uz Līgatnes pārceltuvi. Vides dienā Rāmuļos piedalījās četras 5.-8.klašu skolēnu komandas un divas no Līvu sākumskolas. Komandas piestāja septiņās stacijās - noteica augsnes ph līmeni, jautrā veidā piepildīja traukus ar ūdeni, izgaršoja uzgunskurā pašu ceptu maizīti, noteica koku sugas, no dabas materiāliem veidoja dekoru, vingrināja roku boulingā un precīzi meta mērķī.