Nakts skolā
Oktobra pēdējā dienā 11 skolas drosmīgākie skolēni palika skolā pa nakti uz Pasaku vakaru un Helovīna nakti. Pēc stundām skolēni izpildīja uzdotos mājas darbus un pirms tumsas iestāšanās grāba lapas skolas kalniņā. Paši gatavoja vakariņas, ar asarām acīs mizoja un grieza sīpolus, rīvēja kāpostus un burkānus salātiem, mizoja un vārīja kartupeļus, apcepa malto gaļu un gatavoja mērci. Pašu gatavotās vakariņas ir visgardākās. Vēlā vakarā raganiņas aicināja visus stāstīt pasakasun mieloties ar gardu ķirbju zupu. Ātri pusnakts jau klāt ar šausmenītes filmu. Tad tikai sākās Helovīnu nakts šausmas, briesmas, pārsteigumi un spoki, radošās darbnīcas un spēles. Pagāja nakts - gulēta un negulēta, nemanot bija klāt rīts un jauna skolas diena.