Pirmsskolēni dodas pārgājienā
Ar krāšņu lapu salūtu pirmsskolēni 19. oktobrī devās pārgājienā "Vienā solī ar rudeni". Pārgājiena mērķis bija iepazīt un gūt estētisko baudījumu no apkārtējās dabas, kā arī radīt bērniem kustību prieku. Bērni devās pa Rāmuļu aktīvās atpūtas taku, kur kādreiz bija dzelzceļš un rībināja vilcieni. Par pārsteigumu mazajiem ceļotājiem dzelzceļa rūķītis Rūdolfs bija sagatavojis un atstājis gar ceļa malu dažādus uzdevumus - pazīt kokus, to augļus, izlikt no burtiem to nosaukumus, minēt mīklas - tādejādi ejamais ceļš bija daudz interesantāks un aizraujošiem notikumiem bagātāks. Galamērķī, pēc noietiem 2,5 km, savā sētā mūs sagaidīja Martina mamma. Šeit jautrības netrūka - bērniem jāizmēģina kāds no daudzajiem braucamrīkiem, jācep desiņas, maršmelovi, jāspēlē Martina mammas sagatavotā konfekšu spēle, ar tām varēja piepildīt pilnas kabatas un vēl tik daudz aktivitāšu! Pie Martina un mazā Marka bija tik interesanti un jautri, ka bērniem nemaz negribas doties uz bērnudārzu, bet šīs dienas saulainais piedzīvojums ir noslēdzies! Sakām lielu paldies Martina mammai par sirsnīgo uzņemšanu un Agijas mammai par cienastu!