Pirmsskolā Miķeļdienas jampadracis!
28. septembrī pirmsskolēni svinēja rudens svētkus - Miķeļdienu. Bērni bija devušies ciemos pie Saimnieces. Kamēr Saimniece ar saviem mazajiem ciemiņiem pārrunāja, kas ir Miķeļdiena un minēja mīklas par rudeni, tikmēr garām bija gadījies iet pašam rudens vīram Miķelim un viņa draugam Zaķim ar lieliem ražas groziem. Ieraugot bērnu pulciņu, abi pievienojās svinētājiem un tad tik sākās jautrība un rosība. Bija jāatpazīst, jānosauc, jāsašķiro dārzeņi un augļi, jāizgaršo rudens labumi, uz pagrabu jāaizgādā kartupeļi, jāgatavo svētku mielasts, "jāizcep" spēka kukulītis, jāizveido no ražas veltēm rudens brīnumiņi, pamatīgi jāizlēkājas kopā ar zaķi. Maizīte un medutiņš - tas ir spēks! Krāsnī cepti kartupeļi ar sviestiņu - tā ir rudens garša! Garšīgu, veselīgu un krāsainu rudeni!