"Bērnu žūrija" ceļo atkal!
Kā katru gadu, arī šopavasar, 28. maijā, Rāmuļu bibliotēkas lasītāji un 1.-4. kl. skolēni un pirmsskolas vecākās grupiņas audzēkņi devās ekskursijā. Ar autobusu aizbraucām līdz Cēsīm, tad devāmies kājām uz Svētavotu Cīrulīšos, kur saimniece mums pastāstīja par Svētavota izveidošanu, teiku par rašanos, par Latvijas avotiem un ūdens nozīmi cilvēka dzīvē. Iemācījāmies tautas dziesmu par ūdeni, kā arī veicām veselības rituālu ar Svētavota ūdentiņu. Pēc pusdienošanas un izskraidīšanās pa ielejas daudzajām taciņām, devāmies atpakaļ uz pilsētu. Neliels brauciens ar pilsētas mazo autobusiņu, un mēs nonācām skaistajā un sakoptajā Pils parkā, kur dīķa malā pīlītes auklēja savus mazuļus. Vēl nelielas izklaides Bērnu parkā un pilsētas jaunajā stadionā, tad devāmies mājup. Paldies skolas darbiniekiem, kuri palīdzēja, lai ekskursija būtu jauka un patīkama. Pasākumu organizēja Rāmuļu bibliotēkas vadītāja Vaira krūmiņa.