ZAAO noslēgums Daibē
10. maijā Rāmuļu pamatskolas vides pulciņa puiši Markuss Sika un Sandis Kuperšmits, arī pii grupas audzēkne Agija Romanovska kopā ar direktori A. Gabranovu devās uz ZAAO pasākumu Daibē. Rāmuļu bērni bija piedalījušies konkursā un gatavojuši skudru Urdu, vākuši makulatūru, darbojušies vides tēmā - atkritumi, mācījušies saudzēt dabu, savukārt pii audzēkņi Agija Romanovska, Annija Cercina un Kristiāns Caune gatavojuši rokas lelles kopā ar vecākiem. Agijai tapa vāvere, Annijai - zaķis un Kristiānam -  dzenis. Pasākuma laikā bija daudz interesantu aktivitāšu, arī karsta zupa pusdienās. Pasākums bija interesants un aizraujošs. Vērtīgi!