Koka spēles Cēsīs
9. maijā Cēsu tehnoloģiju un dizaina vidusskolā norisinājās koka spēles nākotnes profesionāļiem no 7. līdz 9. klasei. Skolēnu komandām bija jāizspēlē sešas koka spēles, iespējami ātrākā laikā. Uzvarētējiem balvā paredzēts novusa galds. No mūsu skolas piedalījās seši drosmīgie, jo šāds pasākums tika organizēts pirmo reizi. Tie bija Jānis Valters Kanniņš, Egors Fiļimonovs, Emīls Priede, Kristiāns Sukurs, Ralfs Virza, Lauris Šilbergs. Puiši cīnījās aizrautīgi, jo spēles nebija vieglas. Vajadzīga gan drosme, gan ātrums, gan atjautība, gan spēks. Diemžēl balva mums "aizgāja gar degunu", bet sacentīsimies arī nākamgad. Un, kā saka, galvenais ir piedalīties.