Pirmsskolēni domā un dzīvo zaļi
Martu dēvē par sērsnu mēnesi. Gaisā jau sāk virmot pavasara elpa, un tā aicina rosīties, darboties un sākt domāt zaļi, tādēļ pirmsskolēniem marta mēneša tēma bija "Dzīvosim zaļi un domāsim zaļi". Un šajā mēnesī mēs esam paveikuši daudz:
Smilesējām sēklas, stādījām sīpolus un kartupeļus, visi priecājāmies kā aug zaļumi un cik tie gardi un veselīgi;
Smilemazgājām, tīrījām, slaucījām, jo tikai sakoptā vidē var dzīvot zaļi;
Smileizzinājām, kā atkritumi ietekmē nedzīvo dabu un cilvēku veselību, augu un dzīvnieku valsti;
Smileiepazinām kokus tuvākajā apkārtnē, spēlējām čiekuru stafetes un izpētījām, kas paslēpies čiekurā un kāpēc jāsaudzē koki un mežs;
Smileizpratām, kāpēc papīrs jāizmanto lietderīgi;
Smileradoši darbojāmies - atkritumiem, šoreiz tualetes papīra ruļļu serdeņiem un tapetēm piešķīrām otru dzīvi;
Smileaktīvi iesaistījāmies ZAAO vides projektā "Mazie palīgi lielos darbos" - vecāki gatavoja maskas un roku lelles, ar kurām 5 -6 gadnieki iestudēja izrādi "Kur palicis mežs?", bet 2 - 4 gadnieki no tekstīlijām veidoja kolāžu par meža iemītniekiem.

Mēs mīlam dabu un vēlamies būt dabai draudzīgi - saudzēt to un dzīvot zaļā, sakoptā vidē!