Pirmsskolēni modina pavasari
Kad saulītes vaigā parādās siltāks smaids un pierimst asie ziemeļu vēji, ziemai laiks posties prom, lai dotu vietu pavasarim. Bet pavasaris šogad nedaudz aizgulējies, tādēļ 9. martā pirmsskolēni, ģērbušies maskās, skaļi dziedot un skandinot mūzikas instrumentus, devās ārā, lai modinātu pavasari. Bet pirms ierodas pavasaris, jāizbauda pēdējie ziemas prieki - jāpaspēkojas atpakaļrāpē, mugurlēcē un potīšskrejā. Jāuzceļ augstākais vai platākais tornis, jāuzvāra ziemas frikadeļu zupa, jāmetas krāsaino bumbu šķirošanas  karuselī, jānobrauc no kalna ar plēvi un kārtīgi jāizlielās. Visiem par pārsteigumu, pavasaris tiešām ir pamodies - no debesīm sāk līt konfekšu lietus, tad tam kaut kas sajūk, laikam vēl samiegojies, jo sāk birt pogu krusa, bet tad pirmās pavasara ūdens šaltis un atkal konfekšu lietus. Uh, tā gan bija viena izdevusies dieniņa! - skan no mazajiem pirmsskolēniem.