Viesstunda par viltus ziņām
Priekuļu vidusskolā 9. klasēm stundu par viltus ziņām pasniedza Valsts prezidents Raimonds Vējonis un "Iespējamās misijas" skolotājs Mareks Dambītis. 7. martā ar tik aktuālo tematu "Viltus ziņas" Rāmuļu pamatskolā, sociālo zinību stundā, skolotājas Ivetas Vilciņas aicināts, viesojās Mareks Dambītis. Stunda jauniešiem lika aizdomāties par to, kam viņi tic un cik viegli ir noticēt. Skolotājs Mareks lika skolēniem pašiem atrast piecus kritērijus, pēc kuriem var noteikt ziņu patiesumu. Stundas beigās tas arī izdevās, tādejādi mērķis tika sasniegts. Skolēni ieinteresējās par šo tēmu, bija aktīvi, ļoti loģiski sprieda un priecājās par sasniegto rezultātu. Paldies skolotājam Marekam par viesstundu un skolotājai Ivetai par ideju!