Pirmsskolā ziemas Olimpiskās spēles
Pirmsskolēni 16. februārī aicināja ciemos vecākus, māsas un brāļus, lai kopā piedalītos Rāmuļu ziemas Olimpiskajās spēlēs. Kā jau pieņemts Olimpiādē - tika ienesta olimpiskā lāpa, zīmēti olimpiskie riņķi, un svinīgi atklātas spēles.
Rāmuļu olimpiskās spēles bija pagodinājis ar ierašanos Phjončhanas olimpisko spēļu talismans - Himalaju lācis, baltais tīģeris gan baltajā Rāmuļu sniegā bija apmaldījies. Himalaju lācis (sporta skolotāja V. Knāķe) aicināja visus sportotājus savu veiklību pierādīt dažādos sporta veidos: kamaniņu sportā, mini hokejā, ātrajos labirintos un citās aktivitātēs. Protams, sportotāji rādīja ko māk, un galarezultāts neizpalika, jo visi mazie atlēti ieguva zelta medaļas, bet lielajiem tika diploms par aktīvu piedalīšanos Rāmuļu ziemas olimpiādē. Noslēgumā visi olimpieši tikās pie ugunskura, baudīja gardus pīrādziņus, siltu tēju, cepa maršmelovus un dalījās gūtajos pārdzīvojumos.