Ēnu diena
Ēnu diena ir pasaulē pazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1. - 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vairāku stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavoties darba tirgum.
Arī mūsu skolas skolēni 14. februārī "ēnoja". 7.kl. Matīss un Aleksis ēnoja skolas ēdnīcas pavāru darbu. 8. kl. Māra un Katrīna - Ktrīnas mammu, kas ir apdrošināšanas brokere. 9.kl. Kristiāns un Lauris šo dienu pavadīja Rīdzenes bibliotēkā, bet Matīss J. visu dienu brauca līdzi smagās mašīnas autovadītājam, kurš pārvadā baļķus. Ralfs piedalījās kokapstrādes uzņēmuma ražošanas vadītāja darbā, bet Evelīna ēnoja galdnieku. Laura K. ēnoja veterinārās klīnikas vetārsta darbu. Māsas - Laura un Kristīne - ēnu dienu pavadīja picērijā. Skolēni atzina, ka bija interesanti un vērtīgi vērot izvēlētās profesijas darbinieku ikdienu un piedalīties viņu veicamajos darbos. Kādam šī ēnu diena lika saprast, ka vērotā profesija nav īstā, bet bija skolēni, kuri saprata, ka dodas pareizās profesijas pēdās.