Skolēni un pirmsskolēni tiekas ar rakstniecēm...
30. janvārī pirmsskola un 1. - 5. klašu skolēni tikās ar grāmatu RIKO un KOKO autori Eviju Gulbi un Lindu Lošinu. Jautras sarunas par ilustrāciju tapšanu, fragmentu lasījumi, kopīgi zīmējumi un interesantas rotaļas aizpildīja laiku nemanot.
Autores, ne vien pastāstīja, kā tapuši asprātīgie stāsti par divu žurku puiku KOKO un RIKO piedzīvojumiem, nedarbiem un draudzību, bet arī parādīja dažādus trikus, nedarbus un darbus, piemēram, kā tikt pie ūsām, palaist "raķeti" un zīmēt jautrus tēlus. Pasākumu organizēja un sponsorēja Vaives pagasta Rīdzenes un Rāmuļu bibliotēkas. Tādēl lielu paldies sakām Vaives pagasta bibliotekārēm Janai Sukurei un Vairai Krūmiņai!