Karjeras nedēļas 1.diena
2017. gadā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir nodevusi visas tiesības rīkot Karjeras nedēļu katrai pašvaldībai individuāli pēc saviem ieskatiem. Cēsu novada pašvaldība atbalsta šo tradīciju.
Karjeras nedēļa tradicionāli notiek oktobra otrajā nedēļā. Šogad tā norisinās no 9. līdz 13. oktobrim.
Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kas aktualizē savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas personiskās dzīves veidošanā.
Tās laikā jauniešiem ir iespēja:
  • iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos,
  • tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem,
  • apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas.
Jaunieši var piedalīties arī aizraujošās radošās darbnīcās un konkursos.

Pirmdien 6.klases skolēniem bija iespēja apmeklēt CBJC radošās darbnīcas "No hobija līdz profesijai". Uz turieni devās četri puiši, kuri izvēlējās tehniskas nodarbības - automodelisms un robotika. Puiši atzina, ka nodarbības ir bijušas interesantas un aizraujošas.
Savukārt, 9.kases skolēni piedalījās "Foto orientēšanas" sacensībās. Sacensību mērķis - paplašināt jauniešu zināšanas par Cēsīm, uzņēmumiem un izglītības iestādēm un veicināt jauniešu sadarbošanos komandā. Sacensības organizēja un vadīja Cēsu novada pašvaldības Izglītības nodaļa.
Pasākumā piedalījās divas komandas. Skolēni ar azartu meklēja kontrolpunktus, pildīja dotos uzdevumus. Aktīvajai nodarbei pat nekaitēja lietus.