Pirmsskolā Miķeļdienas
Jumīts nāk, Jumīts nāk,
Vārpu pušķis rociņās,
Vainadziņš galviņā.

28.septembrī mazie Rāmuļu pirmsskolēni atzīmēja Miķeļdienu.
Jumītis nāca ar bagātīgu rudens ražu. Bērniem tā bija rūpīgi jāsašķiro pa augļu un dārzeņu groziem, jāizgaršo un jānosauc, kā katru sauc, un jānoķer Jumītis, tad būšot ražens gads.
Ezis Pukšķītis rosināja bērnus iet dabā, iepazīstot un meklējot dabas veltes - čiekurus, zīles, kastaņus, sēnes un veidot burkānu - mežrozīšu krelles, kuras izrādījās ļoti gardas!
Bet Zaķis Garausis iepazīstināja bērnus ar latvju zīmēm, kuras, metot tādas pašas cilpas un līkumus kā viņš pats, un kopīgi veidot zīmes no ķimeņu sēklām.
Savukārt, saimniece aicināja visus Miķeļdienas svinētājus kopā gatavot svētku mielastu - ugunskurā ceptus kartupeļus ar sviestu.
Pēc jautri radoši izzinošiem svētkiem - apetīte visiem lieliska!

Gaidot Miķeļdienu, vecāki ar bērniem arī nebija slinkojuši, bet radījuši kopā pasakainus rudens brīnumus.

Paldies, vecāki, par radošām idejām!
Lai mums visiem ražens rudens!