Stāstnieku konkurss
11. novembrī  1.-4. klasē Rāmuļu pamatskolā norisinājās stāstnieku konkurss. Stāstnieku konkursā piedalījās 43 dalībnieki. Konkursā varēja dzirdēt gan interesantas un aizraujošas pasakas, gan stāstus un anekdotes. Žūrijai bija ļoti grūti izvēlēties uzvarētājus, jo katrs stāstnieks bija neatkārojams un īpašs.  Šoreiz par pašiem labākajiem, kas devās uz pusfinālu, tika atzīti: Liene Bāliņa, Jana Eglīte, Edgars Krūmiņš un Mikus Leiders –Reins.  Paldies visām skolotājām, kas gatavoja bērnus konkursam. Īpašs paldies Līgai Strazdiņai un Ijai Brammanei.

16. novembrī  skolas stāstnieku konkursa uzvarētāji devās uz pusfinālu Priekuļos. Pusfinālā bija 50 dalībnieki, kas pārstāvēja dažādus tuvus un tālus novadus. Konkursa norisi vērtēja gan skolotāji, gan kultūras darbinieki.  Spraigā konkurencē 6 stāstnieki tika izvirzīti uz finālu Rīgā, tai skaitā arī mūsu skolas skolniece Jana Eglīte.

Rīgas Latviešu biedrībā, 27.novembrī jau četrpadsmito reizi sapulcējās jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem, kas savu stāstnieka talantu, izteiksmes patiesīgumu un personības šarmu apliecinājuši 13 stāstnieku konkursa „Teci, teci, valodiņa 2010" pusfinālos. Gandrīz pustūkstotis jauno stāstnieku, no kuriem finālam izvirzīti 120.

Finālistus vērtēja zinoši un labvēlīgi vērtētāji - Baiba Krogzeme-Mosgorda, Aldis Pūtelis un Guntis Pakalns - Latviešu folkloras krātuves pētnieki, Anda Buševica, Vidvuds un Iveta Medeņi no Latvijas Radio, izcilas Kurzemes stāstnieces Liesma Lagzdiņa no Kuldīgas un Aija Kaminska no Ventspils, Iveta Irbe - sākumskolas skolotāja no Rīgas, Nacionālā Botāniskā dārza Salaspilī direktors Andrejs Svilāns un pētniece Daina Roze, iepriekšējo stāstnieku konkursu uzvarētāji - stāstnieku ķēniņi Valentīna Iņķe no Šķibes, Inita Šalkovska no Jelgavas, Minjona Laura no Liepājas, Elvis Poruks no Ēveles, Dāvis Suharevskis no Gaigalavas.

Zelta zālē godam mūsu skolu pārstāvēja Jana Eglīte.

Paldies Janai  par neatlaidīgo darbu, centību, čaklumu un teicamo stāstījumu, pārstāvot savu skolu tik plašā konkursā!

Paldies arī Janas vecākiem, kas atbalstīja un palīdzēja gatavot meitu konkursam.